KONST / Litografier / Litografi 6776552
*
nr 677 6552
Litografi
Picasso, 65x50, saknar glas (sign i tryck)
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 januari 2011
kl 18:23:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/1 17:41:48
1
2.500 kr
24/1 18:06:02
2
1.500 kr
24/1 18:07:33
2
1.900 kr
24/1 18:08:22
2
2.300 kr
24/1 18:09:16
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pablo picasso picasso
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Litografi
nr 677 6552
Litografi
Picasso, 65x50, saknar glas (sign i tryck)
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/1 17:41:48 | 1 | 2.500 kr |
24/1 18:06:02 | 2 | 1.500 kr |
24/1 18:07:33 | 2 | 1.900 kr |
24/1 18:08:22 | 2 | 2.300 kr |
24/1 18:09:16 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pablo picasso picasso
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09